Dlaczego warto ?

Pięć powodów, dla których warto wybrać e-learning…

1. Tak jest szybciej !

Szkolenie tradycyjne trwa cały dzień, a nasze szkolenie e-learning parę godzin – w zależności od jego rodzaju. Ponadto uczestnik może szkolić się w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie, nie rezygnując z ważniejszych obowiązków.


2. Tak jest taniej !

Wystarczy porównać cenę szkolenia e-learning z ceną szkolenia tradycyjnego… Gdyby dodać do tego jeszcze pieniądze zaoszczędzone na czasie pracy, to porównanie wypada jednoznacznie na korzyść e-learningu.3. Tak jest prosto !

Wyniki nauczania oraz cała dokumentacja są w wersji elektronicznej, przez co zdecydowanie łatwiej nimi zarządzać. Jedynym tradycyjnym dokumentem jest certyfikat ukończenia szkolenia, który przesyłany jest do Państwa pocztą zaraz po ukończeniu szkolenia. Co istotne, do Państwa dyspozycji cały czas pozostaje nasz konsultant, który w każdym momencie może służyć radą oraz pomocą.


4. Tak jest innowacyjnie !

Szkolenia e-learningowe BHP dają wiele wymiernych korzyści zarówno wielkim korporacjom, jaki i rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. W Polsce wszystkie nowoczesne firmy każdego dnia szkolą przed komputerami setki swoich pracowników z przepisów i procedur BHP, stosując innowacyjne rozwiązania e-learningowe.


5.Tak jest bezpiecznie !
Firma P.H.U BETA, autor szkolenia, jest czempionem krajowego rynku e-learning. Z naszych usług korzysta wiele firm. Cieszymy się, że możemy zaoferować produkt, z którego mogą korzystać zarówno duże firmy, jak również małe przedsiębiorstwa.